Programy językowe 2014-11-03 12:21:03 Kategorie: Realizacje


Jesteśmy producentem oraz wydawcą edukacyjnych gier językowych. 

Angielski jest Super! - to sześć odcinków serii, która zawiera gry edukacyjne, dzięki którym poznawanie nowych słów jest wyśmienitą zabawą. Kolejne części kursu przynoszą nowe słowa do poznania, zwroty grzecznościowe, najczęściej używane frazy, a także ćwiczenia i zabawy edukacyjne, wirtualną podróż po Wielkiej Brytanii, animowany komiks oraz słownik obrazkowy. Bawiąc się i rozwiązując zajmujące łamigłówki, dziecko doskonale przyswaja język angielski. Fabuła gry opowiada o przygodach sympatycznej angielskiej rodziny: Petera, małej Maggi oraz ich rodziców. Dialogi bohaterów są wzorem brytyjskiego akcentu. 

Seria 6 płyt CD z grami została przygotowana przez naszą firmę kompleksowo od scenariusza po opakowanie na zlecenie wydawnictwa Egmont Polska. 
 
"Angielski dla Dzieci" oraz "Niemiecki dla Dzieci" to gry językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, które nie umieją jeszcze czytać i pisać. Oba tytuły należą do naszych pierwszych produkcji. Programy przez pierwsze lata sprzedaży był bardzo chętnie wybierane przez rodziców. Do dziś sprzedało się około 50 tys. sztuk programu oraz pobrań. 
 
 
ODWIEDŹ NASZE STRONY:

Copyright © by ABC Media Publishing Sp. z o.o.