Lulek.tv 2014-09-26 15:53:22 Kategorie: Realizacje


Lulek.tv to interaktywny plac zabaw. Miniaturowe, animowane królestwo Lulandia obejmuje ponad 100 różnego rodzaju gier edukacyjnych, teledysków, piosenek i bajek, które przygotowują do pierwszych lat nauki w szkole i zachęcają rodziców oraz dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy.

Stronę wyróżnia oryginalność oferowanych gier oraz użyteczne opcje, takie jak kontrolowanie czasu zabawy dziecka w krainie, czy możliwość  śledzenia zainteresowań swojej pociechy. Rodzice mają również dostęp do panelu administracyjnego, w którym można pobrać  gadżety elektroniczne lub bony promocyjne. Dużą sympatią dzieci cieszą się główni bohaterowie Lulandii - Lulek i królewna Rózia, teledyski z tymi postaciami na kanale YouTube biją rekordy oglądalności i wygenerowały do dziś prawie 126 mln odsłon. W serwisie można również nagrać swój głos w Karaoke, a także regularnie organizowane są ogólnopolskie konkursy plastyczne i muzyczne adresowane do przedszkoli, szkół i osób indywidualnych. Serwis podzielony jest na część darmową i Premium. Zawarty w serwisie materiał jest zgodny z podstawą programową MEN, a opiekę nad nim objął Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Lulek.tv to atrakcyjne miejsce, w którym możesz zamieścić swoje reklamy. Znajdziesz tu formy standardowe, jak również szeroki wachlarz możliwości niekonwencjonalnego dotarcia do odbiorcy, jakim jest, na przykład, zasponsorowanie darmowych gier edukacyjnych, zorganizowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego, czy karaoke. Chcesz poznać dokładne statystyki i wszystkie możliwości? Skontaktuj się z nami!

Przejdź na stronę Lulek.tv

ODWIEDŹ NASZE STRONY:

Copyright © by ABC Media Publishing Sp. z o.o.