My Littleland - Aplikacja na iOS 2013-09-19 15:36:34 Kategorie: Realizacje


"My Littleland" to pierwsza część kolorowej aplikacji przeznaczonej dla użytkowników iPadów. Wesoła rodzinka, której głównymi bohaterami są Lulek i Rosie zapraszają do niezwykle bajkowego świata, w którym można ogolić i ubrać tatę, umyć zęby, wydoić krowę, czy wyczyścić konika. Mieszkają tu również krasnoludki, które cały czas porządkują. Z domku można się przenieść na wieś, gdzie pracuje babcia i mieszka wiele zwierząt. 

Littleland  leży najprawdopodobniej gdzieś niedaleko, ale jest bardzo dobrze schowane przed prawdziwym światem. Mieszka w nim wyjątkowa rodzina: mama, tata, Lulek i mała Rosie, a także dziadek i babcia. Po tej krainie biegają także pracowite krasnoludki, które zajmują się porządkami. Niestety są zbyt małe, by pomagać w pracach domowych, nad czym Lulek zawsze ubolewa sprzątając swój pokój. 

Konkretnie, to nic o tym miejscu nie wiadomo. Dane teleadresowe nieznane i krąży o niej wiele niedopowiedzianych historii. I to jest w niej na pewno najważniejsze. Bo nie ma nic smutniejszego, jak zabrać dzieciom klucz do świata wyobraźni... Mamy nadzieję, że nasz kolorowy, bezpieczny świat spodoba się Państwa pociechom i zachęci do wspólnej familijnej zabawy, rozbudzi kreatywne myślenie oraz skłoni do zadawania wielu pytań dorosłym. 

Kilknij na ikonę i pobierz grę! Zapraszamy serdecznie! 

 

 

ODWIEDŹ NASZE STRONY:

Copyright © by ABC Media Publishing Sp. z o.o.