O nas 2015-03-03 10:36:16 Kategorie: Inne


Jesteśmy wydawnictwem interaktywnym. Tworzymy głównie dla dzieci łącząc w swoich produktach nowe technologie, edukacje i dziecięcą wyobraźnię. Zespół ABC Media to specjaliści różnych dziedzin, których zbliża wspólna pasja tworzenia interaktywnych światów w duchu edutainment.

Opracowujemy i wydajemy aplikacje do internetu, edukacyjne serwisy internetowe, krainy gier, oprogramowania do kiosków multimedialnych oraz na platformy mobilne iOS oraz Asdroid troszcząc się o ich najwyższą jakość pod względem programistycznym, artystycznym i merytorycznym.

Oferujemy również bogatą ofertę powierzchni rekamowych, opracowujemy i wdrażamy niekonwencjonalne kampanie reklamowe adresowane do rodziców. 

Tworzymy gry, w których dzieci znajdują kolorową przestrzeń do rozwijania swoich pasji, marzen i fantazji. Dbamy również o to, by swiaty wymyślone w naszej wytwórni zyskały zaufanie rodziców i nauczycieli.

Jesteśmy najbardziej znani z serwisu lulek.tv oraz z teledysków na YouTube. Staramy się na bieżąco wiedzieć, co lubią dzieci. To nie jest ławe do przewidzenia, ale bardzo nas pasjonuje! Ciebie też? Porozmawiajmy o tym, skontaktuj się z nami!

ODWIEDŹ NASZE STRONY:

Copyright © by ABC Media Publishing Sp. z o.o.